Хочете виглядати модним по-українськи?
Контакти:
post@vishyvanka.com
+38 (099) 432 88 88
+38 (093) 993 57 85
 

Вироби з вовни

Вовняні вироби практичні, красиві і створюють затишок у Вашій оселі. Ковдри та пледи з натуральної вовни - дуже добротні та якісні вироби, які прослужать Вам довго. Головне - правильний догляд за ними.

Вироби з вовни / Ліжники - вовняні ковдри

Ціна: 750 грн.
Вироби з вовни / Жилетки з вовни

Ціна: 170 грн.

Ціна: 170 грн.

Ціна: 205 грн.

Ціна: 400 грн.
Вироби з вовни / Лікувальні пояси

Ціна: 80 грн.

Ціна: 120 грн.

Ціна: 90 грн.

Ціна: 85 грн.
Вироби з вовни / Інші вироби

Ціна: 190 грн.

Ціна: 70 грн.

Ціна: 30 грн.

Натуральна овеча шерсть є унікальною природною сировиною, яка використовується з давніх часів і до нашого часу не має аналогів. Вовна – це сировина, яку доісторичні люди освоїли одною з перших для виробництва одягу, ковдр та інших предметів побутового вжитку.

Вовна має тонку закручену структуру і різниться істотною міцністю. Саме завдяки цьому вироби з вовни мають унікальні властивості та чудовий зовнішній вигляд, навіть, при тривалому використанні.

Природне тепло від вовняних виробів корисно впливає при болях у м'язах, суглобах та спині. Ще однією з переваг виробів з натуральної овечої шерсті є їх лікувальні властивості. Завдяки ним регулюється тиск, заспокоюється нервова система, зникає втома, нормалізується сон, підвищується імунітет та здатність людини опиратисья простудним та інфекційним хворобам.